Адрес:
м. Коломия, вул. Шкрумеляка, 15
Графік роботи:
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
ЕЙПІЛАЙТ

Послуги дизайну реклами

Дизайн зовнішньої рекламиКомпанія може пропонувати самий високоякісний товар або краще за всіх в регіоні надавати певні послуги — але про це ніхто не знатиме ... Реалії ринку такі, що не можна розраховувати на успіх без реклами — економити на виготовленні рекламної продукції не можна ні в якому разі. «AP-light» надає послуги дизайну реклами, допомагаючи компанії-замовнику знайти своє неповторне обличчя!

Перелік послуг дизайну реклами

Пропонуючи дизайн рекламної продукції, ми маємо на увазі наступні послуги:

  • Розробка дизайну зовнішньої реклами. Допоможемо придумати концепцію вивіски, банеру, рекламного щита, стійки, світлового короба, об'ємних літер — і реалізувати дійсно запам'ятовується, ефективну ідею!
  • Розробка друкованої реклами. Продумаємо дизайн рекламної продукції, що розповсюджується в текстовому або графічному вигляді: листівок, буклетів, плакатів, флаєрів, календарів та інше.

У дизайні рекламної продукції особливо важлива індивідуальність — і наші креативні фахівці допомагають придумати дійсно унікальне рішення, яке допоможе безпомилково виділяти компанію-замовника з ряду подібних, формувати унікальний імідж. Хочете, щоб про вашу компанію дізнався світ? Звертайтеся по допомогу в AP-light!

Розробка дизайну рекламної продукції

НАШИ КОНТАКТЫ
Приём звонков:
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідні