Брендування автотранспорту Брендування автотранспорту
Брендування автотранспорту

Брендування автотранспорту

Брендування автотранспорту

— це ефективна зовнішня реклама вашого бізнесу. Брендування здійснюється шляхом обклеювання корпоративного чи особистого автотранспорту логотипом, рекламним банером, зображенням асортименту вашої продукції чи послуг.

Брендують, як правило, комерційний та громадський автотранспорт, який використовується для вантажних та пасажирських перевезень. Такий тип транспорту – це габаритна рекламна площадка, яка вирізнить вас і приверне увагу цільової аудиторії.

Окремо виділимо корпоративний транспорт. Дизайнерське оформлення службового автомобіля – це неодмінний атрибут солідної компанії, яку впізнають, і якій довіряють.

Брендований автомобіль

– це візитна картка вашого бізнесу. Вона має бути яскравою, читабельною, з приємним для сприйняття шрифтом. виконана з високоякісних матеріалів і професійно встановлена. Для того, щоб брендування вашого авто було дієвим, довіряйте цю послугу тільки професіоналам, які мають бездоганну репутацію, численні позитивні відгуки реальних людей, портфоліо робіт, прийнятні ціни і згуртовану команду спеціалістів.

Брендування автотранспорту в порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами має численні переваги, а саме:

 • це динамічна реклама, яка на відміну від статичної, охоплює значно більший потік потенційних клієнтів: пішоходи, водії особистого і громадського транспорту, пасажири;
 • це відносно недорога фінансова інвестиція, яка здатна значно вплинути на якісні показники вашого бізнесу;
 • дає можливість реалізувати великий спектр дизайнерських форм і кольорових рішень: від невеликих логотипів до масштабних кольорових банерів;
 • популяризує ваш бренд, продукт чи послугу: ви завжди перед очима потенційних клієнтів;
 • не вимагає від власника авто наявності спеціальної дозвільної документації.
 • За умови професійного виконання брендування автотранспорту відбувається якісно і швидко: у вас не буде необхідності зупиняти якісь бізнес-процеси та вилучати з них автотранспорт на тривалий час.

Переваги брендування автотранспорту в компанії «Ейпілайт»

 1. Використання якісних сучасних матеріалів;
 2. Висока якість монтажних і демонтажних робіт;
 3. Чітке дотримання обговорених строків виконання робіт;
 4. Робота з авторитетною компанією, яка 10 років працює на ринку виготовлення зовнішньої реклами;
 5. Гарантія якості та тривалого строку експлуатації;
 6. Конкурентні ціни.