Дизайн та проектування Дизайн та проектування
Дизайн та проектування

Дизайн та проектування

Життя кожного проєкту розпочинається тоді, коли за нього беруться дизайнери. Дизайнер повинен визначити вимоги й побажання замовника щодо форми та зовнішнього вигляду реклами, ознайомитись зі стратегією компанії, врахувати розміри рекламного виробу і технічні особливості приміщення, де він буде розміщений, визначити допустиме статичне та динамічне навантаження конструкції та проявити максимум таланту і майстерності в створенні макета майбутньої реклами.

Ми часто в нашій компанії практикуємо створення кількох шаблонів макету, щоб замовник мав чітке уявлення як буде виглядати його майбутня реклама і разом з нашим спеціалістом з візуалізованого ряду зразків сформував свою ідеальну модель.

Після затвердження замовником макету переходимо безпосередньо до проєктування – важливої частини загального процесу виготовлення будь-якого виду зовнішньої реклами: лайтбоксів, світлових панелей, логотипів, дахових установок, об’ємних літер і навіть простих холдерів.

Якщо на розміщення вашої реклами необхідні дозвільні документи, ми готуємо необхідну для їх отримання проєктно – конструкторську документацію.

Проєктно-конструкторська документація з кресленнями, розрахунками, технологічною картою виробництва, номенклатурою і об’ємом витратних матеріалів дають змогу скласти повний бюджет проєкту і визначити строки виконання робіт по виробництву і монтажу рекламного виробу.

Після цього замовлення передається на виробництво, де на професійному обладнанні з використанням якісних матеріалів дизайнерська ідея втілюється в життя.

Завершальний етап співпраці з нашою компанією – це проведення монтажних робіт злагодженою командою відповідальних досвідчених співробітників в попередньо узгоджені строки.

«Ейпілайт» – це створення і реалізація високоякісних дизайн-проєктів зовнішньої реклами будь – якої складності.