Фасадні та інтер’єрні вивіски Фасадні та інтер’єрні вивіски
Фасадні та інтер’єрні вивіски

Фасадні та інтер’єрні вивіски

Вивіска – це ефективний елемент рекламної кампанії будь-якого бізнесу, а також широко розповсюджений універсальний спосіб притягнути увагу потенційних клієнтів і партнерів.

Вивіски бувають фасадними та інтер’єрними.

Фасадні вивіски – монтуються на фасаді будівлі чи споруди, інтер’єрні – всередині приміщення.

Будь-яка вивіска – це рекламний продукт, і щоб вона спрацювала якісно і дієво, вона повинна мати бездоганний зовнішній вигляд і містити лаконічну, але змістовну, інформацію.

В залежності від сфери вашого бізнесу, бюджету проєкту, поставлених цілей і задач, можемо запропонувати наступні види вивісок:

 1. Літери з фронтальним світінням;
 2. Літери з композиту та акрилу з контражурним підсвічуванням на дистанційному кріпленні;
 3. Літери з світловою боковиною з акрилу;
 4. Літери з композиту та акрилу несвітлові;
 5. Літери з дерева, фанери, пінополістиролу;
 6. Дахові установки;
 7. Світлові короби (лайтбокси) з лицьовою панеллю з акрилу;
 8. Композитні світлові короби з інкрустацією;
 9. Композитні світлові короби фрезеровані.

Фасадні та інтер’єрні вивіски, як правило, виготовляються зі схожих матеріалів. Основною відмінністю їх характеристик буде те, що інтер’єрні вивіски не потребують дозвільної документації, не піддаються дії атмосферних впливів і більш зручні у монтажі через можливість використання полегшених конструкцій.

За характером контенту вивіски поділяються на дві великі групи:

 • Іміджеві
 • Рекламно-інформаційні

Іміджеві вивіски – це стильні рекламні носії, які створюються для того, щоб підкреслити статус, акцентувати особливу увагу на бренді організації та сформувати високий рівень довіри в аудиторії. Такі вивіски частіше всього розміщують у зоні відпочинку відвідувачів рекламованого закладу.

Рекламно-інформаційні вивіски розміщуються в торговельних і бізнес-центрах над входом в офіс або магазин. Основна функція таких вивісок полягає в тому, щоб повідомити назву компанії, вказати на її місцезнаходження, підкреслити фірмовий стиль та ін.

На вартість виготовлення вивіски впливають такі фактори:

 • Наявність у вас дизайн-макету вивіски або необхідність розробити нами новий;
 • Місце розташування вивіски (на фасаді будівлі або в приміщенні) і місцезнаходження споруди в/на якій буде встановлюватись вивіска;
 • Види матеріалів (на сучасному ринку постійно з’являються нові матеріали,- ми відслідковуємо це і використовуємо у своїх роботах);
 • Форма вивіски (плоска, об’ємна, складної форми);
 • Орієнтовні розміри вивіски;
 • Строки виконання замовлення та ін.

Компанія «Ейпілайт» спеціалізується на виготовленні вивісок будь-якої складності. Для проєктування індивідуальної вивіски, розрахунку вартості та строків виконання робіт, зв’яжіться з представниками нашої компанії.

«Ейпілайт»- це формула успіху вашої реклами!