Лайтбокс Лайтбокс
Лайтбокс

Лайтбокс

Лайтбокс – це рекламна конструкція у вигляді світлодіодного короба будь-якої форми. 

Лайтбокси використовуються як елемент зовнішньої світлової графіки або у якості самостійної рекламної одиниці для оригінального оформлення вітрини, фасадної вивіски, в рекламних кампаніях, презентаціях нових товарів та послуг, для створення ефектного інтер’єру житлового чи комерційного приміщення.

Лайтбокси притягують увагу потенційних клієнтів до вашого бренду, товарів, акційних пропозицій та послуг. Згідно зі світовими статистичними даними лайтбокси є динамічною складовою вашого бізнесу і сприяють збільшенню продажів на 20%.

«Ейпілайт» – ваш надійний провідник у світ візуальної реклами!

Технічно лайтбокс виконується з трьох елементів: короб довільної форми, джерело світла, розміщене всередині короба і постер, аплікаційне оформлення або інкрустація, розміщені на лицевій світлорозсіювальній поверхні короба. На професійно зробленому лайтбоксі легко за необхідності замінити постер, а отже один і той самий лайтбокс може використовуватись в якості постійного вуличного рекламного щита або у ролі джерела інформації про короткочасні рекламні акції.

В залежності від кількості світлових сторін виділяють односторонні та двосторонні лайтбокси. Прикладом двосторонніх лайтбоксів є вуличні світлові короби формату «сіті лайт» 1200х1800мм, розміщені як іміджева реклама та розраховані на пішохідні та транспортні потоки ваших потенційних клієнтів.

В конструкції лайтбоксу використовується великий асортимент різних видів світлодіодної підсвітки. Вибір джерела підсвічування залежить від того, де буде розміщений лайтбокс, специфіки бізнесу, який рекламується, бюджету і побажань замовника.

Особлива увага при виготовленні лайтбоксів приділяється тому, як часто замовник планує змінювати постер. Якщо є необхідність у частій зміні аплікації  (сюжету), ми пропонуємо нашим клієнтам лайтбокси з використанням «клік-профілю».

Лайтбокси вирізняються варіативністю форм і дизайнів. Широкої популярності сьогодні набули лайтбокси з об’ємними літерами, композитні лайтбокси, меню-борди, лайтбокси нестандартної форми. Кожен з вищезазначених варіантів лайтбоксів має свої технічні особливості виконання. Наприклад, для виготовлення передньої панелі лайтбоксу нестандартної форми використовується акрил, який потім фрезерується по контуру конструкції, або набуває форми гарячим дуттям і підсвічується LED-модулями.

Якщо ви хочете виготовити лайтбокс будь-якої складності або розробити дизайн лайтбоксу з урахуванням ваших індивідуальних побажань і особливостей бізнесу, оперативно встановити його, отримати позитивні враження від співпраці з креативною командою професіоналів, звертайтеся в компанію «Ейпілайт».