Металоконструкції Металоконструкції
Металоконструкції

Металоконструкції

Майже кожна рекламна конструкція: від вивіски до стели, від навісів і         козирків до вхідних груп потребує металокаркасів.

У виготовленні металевих каркасів ми надаємо перевагу міцним матеріалам з високими антикорозійними властивостями: профільним трубам, швелерам, кутикам, листовій сталі, алюмінієвим профілям. 

Важко переоцінити значення металоконструкцій, тому що конструкторське рішення впливає не тільки на естетику, а й на безпечну експлуатацію рекламних об’єктів.

Достатньо популярним є також використання алюмінієвих профілів, які теж мають свої переваги: значно легші за сталь, зручні в обробці, мають високу адгезію.

Вибір конкретного матеріалів буде залежати від різних факторів. Наприклад, від місця встановлення конструкції, від продукту, який рекламується, від поставлених замовником задач і бюджету.

Виробництво металічних конструкцій – це трудомісткий відповідальний процес, в якому важлива кожна деталь і який вимагає відповідального ставлення виробника до виконуваної роботи, бо це і безпека конструкцій, і строк їх експлуатації і кінцевий вигляд готового продукту –зовнішньої реклами.

Таку роботу ризиковано довіряти аматорам і новачкам.

Наша компанія приділяє особливу увагу проведенню попередніх розрахунків і розробці дизайн-проекту, ми гарантуємо своїм замовникам безпеку вузлових кріплень металічних каркасів і забезпечимо надійне фарбування металевих елементів (можлива і порошкова покраска).

Бережіть свій спокій і кошти, – робіть вибір на користь досвідчених і надійних!