Об’ємні літери Об’ємні літери
Об’ємні літери

Об’ємні літери

Люди, які створюють візуальні об’єкти, намагаються досягти максимальної реалістичності сприйняття об’єкту. Оскільки людина сприймає візуальну інформацію у тривимірному  форматі, тому таке  зображення є більше легше та приємніше для сприйняття. З технічної точки зору об’ємні написи сприймаються під більш широким спектром огляду. 

Також через засилля реклами  звичайний надрукований напис може губитись, а об’ємний, в свою чергу, значно виділяється. До того ж об’ємне зображення дозволяє використання більш широкої гами матеріалів. 

Об’ємна реклама на фоні звичайної друкованої виглядає більш дорогою та професійною.

Рекламна вивіска як елемент оформлення фасаду будівлі чи інтер’єру приміщення має бути яскравою, виразною, щоб притягувати увагу потенційних клієнтів, але водночас бути стриманою і органічною, щоб не порушити цілісності архітектурного виконання фасаду.

Влучним маркетинговим рішенням у даному випадку буде використання об’ємних літер.

Технічно об’ємні букви виконуються з 4-ох елементів:

  • Лицьова частина;
  • Борт букв;
  • Світлодіодний модуль з блоком живлення;
  • Задня частина.

Об’ємні літери діляться на дві великі групи: світлові і несвітлові.

Світлові об’ємні літери, в свою чергу, бувають з внутрішнім підсвічуванням (звичайним або день/ніч), з контражурним підсвічуванням, з  відкритими світло діодами (особлива категорія- об’ємні банерні літери, які використовують, коли треба виготовити букви, розміром більше 2 метрів), букви з комбінованим підсвічуванням та багато інших.

Об’ємні літери можуть виготовлятись з різних матеріалів. Досить популярними, наприклад, є об’ємні букви з акрилу.

В залежності від того, які матеріали використовуються (метал, пластик, акрил, пінопласт), відрізняється і технологічний процес. Наприклад, виготовлення букв з акрилу проходить у чотири етапи: лазерна порізка, поклейка бортів, зачистка швів, поклейка плівки.

Об’ємні літери – це сучасно, стильно, модно і елегантно, але не завжди просто в реалізації.

В залежності від вимог замовника, умов установки рекламної конструкції, технічних особливостей фасаду чи внутрішнього приміщення компанія «Ейпілайт» запропонує вам оптимальний варіант вашої індивідуальної реклами, і професійно реалізує це з використанням якісних сертифікованих матеріалів.