Стели та пілони Стели та пілони
Стели та пілони

Стели та пілони

Стели – це високі окремо стоячі металеві конструкції з композитним або пластиковим коробом і бетонним фундаментом, які презентують великі житлові, комерційні й соціальні об’єкти. 

Торговельно-розважальні комплекси, АЗС, бізнес-центри, автосалони, котеджні містечка, міські мікрорайони встановлюють стели у безпосередній близькості від свого розташування на тротуарах, автостоянках, на перехресті доріг. Великі розміри, чітка видимість, експресивне оформлення – усі ці якості є ефективним інструментом реклами й органічно працюють на те, щоб стела і рекламований нею об’єкт не залишилися непоміченими.

Раніше стели становили собою цілісні монументальні бетонні конструкції, сучасні стели виготовляються з об’ємного металічного каркаса та обшивки з композитних або полівінілхлоридних матеріалів, або листового металу.

Пілон – це невисокий короб на металічному каркасі, який, як стела, кріпиться в фундамент або стоїть на підставці. 

Пілони частіше всього встановлюють у місцях концентрації пішоходів: біля театрів, кінотеатрів, на зупинках громадського транспорту, біля входу в метро, всередині торговельних центрів, аеропортів.

Пілон виготовляють з алюмінієвої рами, в яку вставляються прозорі панелі з пластику або оргскла.

“Ейпілайт” – це завжди креативно,надійно, оперативно і якісно!

Основні функції, які виконують пілони й стели, полягають у рекламному просуванні різноманітних комерційних і державних закладів, навігації, інформуванні та мотивації аудиторії до здійснення покупок.

Не залишимо без уваги й різноманітність доступних форм стел і пілонів: це і стандартні прямокутники, і інформаційні блоки, і будь-які інші оригінальні вертикальні конструкції.

Габарити та дизайнерське оформлення стел і пілонів залежить від місця їх розташування і характеру інформації, яка на них зображена.

Сучасний ринок зовнішньої реклами виділяє наступні групи стел за трьома основними характеристиками:

  1. За розміром: малогабаритні (3-6 метрів) і крупногабаритні (7-30 метрів);
  2. За типом рекламної поверхні: зі світловим коробом або рекламними полями;
  3. За форматом: плоскі та об’ємні.

Пілони розподіляються лише за типом рекламної поверхні:

  1. Сітілайт: одностороння або двостороння конструкція зі статичним плакатом у світловому коробі;
  2. Піларс: трьохсторонній статичний пілон;
  3. Пілон зі скроллом: одностороння або двостороння конструкція зі змінною рекламою у світловому коробі.

Для того, щоб стела або пілон були ефективними слід врахувати багато нюансів: розрахувати оптимальні розміри конструкції, ретельно продумати розміщення інформації на рекламному полі, визначити найкращий ракурс сприйняття тексту аудиторією та багато інших.

Виготовлення і монтаж дієвої реклами формату стел та пілонів довіряйте лише професіоналам.